Cilt lekeleri için bıttım sabunu kullanarak sonuç alın

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

Cilt lekeleri için Siirt’te üretilen hakiki bıttım yağı ile yapılan sabun kepeklenme ve dökülme sorunu yaşayanlar için bire bir etkili çözüm sağlamaktadır. Bitkisel ürünlerde kimyasal madde bulunmaması nedeniyle saçlarda kepeklenme ve dökülme sorunları ile karşılaşılmıyor.

Bıttım sabun: naturel sabunlar kategorisinde yer alan Siirt sabunu özellikle cilt hastalıklarına karşı savaş açmakta ve cilde faydalı gelmektedir Egzama gibi hastalıklarına da çok etkilidir. Siirt Bittim sabunu daha çok Güneydoğu Anadolu Bölgesin’de yoğun olarak üretilmektedir. Bölge  halkının geçim kaynağı olan menengiç sabunu, birçok doktorun tavsiye etmiş olduğu sabun türleri içinde en iyisidir. Siirt menengiç sabunu, egzamanın kaşıntıya sebep olan etkilerini en az seviyeye indirerek ferdin rahatlamasını sağlamaktadır.

Cilt lekeleri için 

Bıttım sabunu cilde de iyi geldiği gözlenmiştir. Erişkinlik çağına gelmiş gençlerde yaşanan sivilce sorunlarına karşı oldukça etkilidir. Sivilceleri ve sivilce izlerini yok eder, cildi nemlendirerek yumuşatır. Cilt gözenekleri açtığı için siyah nokta oluşumunu engeller. Cilt lekeleri için Cildin güzel ve parlak görünmesini sağlar. Bebeklerde ise pişiğe iyi gelmektedir. Bilinen pek çok deri hastalıklarında yan tedavi ürünü olarak kullanılır.

cilt lekeleri için bıttım sabun
cilt lekeleri için bittim

Cilt lekeleri için bıttım sabunu kullanarak sonuç alın

Bıttım sabunu kullanarak Yüzdeki sivilce ve cilt  lekeleri nasıl geçer?  Yüzdeki oluşan sivilceler zaman içinde kendi kendine veya bireyin uyguladığı yöntemler ile iyileşir. Sivilcelerin yapısına nazaran bazı sivilceler kendileri tedavi edilse bile iyileşme sırasında ciltte lekelere niçin olabilir. Sivilce lekesi yahut sivilce izi denilen bu lekeler, tedavi ile yok edilebilir. Bu yazımızda rahatsızlık veren yüzdeki sivilce lekeleri için bitkisel  ilaç ve organik mucize diye tabir edilen bıttım sabununu sizlerle paylaşacağız.

Sivilcelerden dolayı kızaran ve leke oluşan bölgelere bıttım sabunu maskesi uygulaya bilirsiniz. Bunun için Bıttım yüzünüze sürerek ya da köpük yaparak tek başına kullanabilirsiniz. Bıttım istediğiniz şekilde her zaman kullanabilir. ve lekelerin üzerine sürebilirsiniz. . 7-8  dakika arası bekletip ılık su ile durulayın. Bu uygulamayı 2-3 günde bir yapabilirsiniz.

Cilt Lekeleri için günümüzde başına “Organik” eklenen her şeyin fiyatı minimum iki katına çıkmakta. Peki temizlik ürünlerinde konum niçin bu şekilde değil? Probleminin cevabı çok basit. Sizler dilediğiniz sonucu 5 TL’ye almış olduğunız üründe bulursanız tekrar asla yüzlerce lira değerinde ki ürünleri almazsınız.

Bundan dolayı organik sabunlara ihtiyaç duyulan kıymet verilmiyor. Hatta naturel, el yapımı olduğundan sağlıksız damgası bile vuranlar var. Her neyse mevzumuza gelelim, bu bencemde sizlere yüzlercesi olan doğal sabunlardan sıralayabildiğim kadarını sıralayacağım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir